Участь у конференціях

51За цей рік, кожен учасник набув безцінний досвід, який допоміг досягти ґрунтовних наукових результатів та здобутків. І кожен піднявся до високого рівня фаховості, дякуючи своїм талантам та наполегливій самоосвіті.

У рамках діяльності кластеру “IntelliGO” відбулися численні семінари, тренінги, компетентних фахівців – практиків у сфері бібліотекознавства, маркетингу, соціальних  комунікацій, інформаційних технологій, адже студенти повинні бути обізнані з тенденціями на ринку їхньої професії. таких зустрічей – семінарів у минулому навчальному році відбулося понад десяток.

Колектив наукового кластеру “IntelliGO” налагоджує ефективності праці з українськими та закордонними студентськими організаціями.

У планах – організація зустрічей з цікавими людьми, видатними особистостями та професіоналами різноманітних сфер діяльності, участь студентів в конференціях України та за її межами, проведення науково – дослідної роботи студентами і публікування її результатів у престижних світових наукових виданнях!

79

Перші кроки кожного учасника наукового кластеру “IntelliGO” стали кроками перемоги у боротьбі із страхом незнання, боязню публічно відстоювати та аргументувати власні думки. Дослідницькі інтереси учасників різнопланові, які здатні вирішити головні проблеми української науки на сучасному етапі її розвитку.

Ми довели, що українська наукова діяльність студентів, є конкурентоспроможна та потрібна на міжнародному рівні. Студентами кафедри “СКІД” достатньо сил, щоб відкривати для себе нові світові горизонти та запропонувати світові вирішення актуальних наукових задач. Входження в світову наукову спільноту підтверджену опублікованими, науковими роботами учасників наукового кластеру “IntelliGO” у рецензованих журналах США, Великобританії, Швейцарії, Індії, Ірану, Туреччини, України, Польщі та Болгарії, з них три наукові статті та п’ять матеріалів конференції розміщено в науково метричній базі “SCOPUS”

“Немає не досяжних цілей – є високий коефіцієнт ліні, недолік сміливості та запас відмазок”