Бібліотекар нудним не буває

Пам’ятаєте ефектний семінар IntelliGO від Таня Пилипець “Бібліотекар нудним не буває”? Вже завтра, о 10 ранку, в читальному залі Наукової бібліотеки Політехніки відбудеться його ІІ частина! Скористайтеся чудовою нагодою зарядитися новою порцією енергії від невтомної і творчої Тетяни!

І невеличка довідка для вас:
Пилипець Тетяна – провідний бібліотекар Центральної бібліотеки для д ітей та юнацтва м. Львова. Ведуча львівських фестивалів «Різдво в гаю», «Свято Пампуха» Національного Свята Шоколаду, Міжнародного Різдвяного фольклорного фестивалю, незмінна господиня вуличних Різдвяної вечері і Великоднього сніданку, У свою бібліотеку потрапила у віці 4 років, стала активною відвідувачкою, а – згодом, вже 19 років – працівником.
Автор кількох проектів, пов’язаних з промоцією читання: #інтелектуальневолонтерство, #стильнабібліотека, #тату,почитай! #живікниги, тренінгів із запобігання професійному вигоранню, емоційного і фінансового фандрейзингу
Зараз на часі для бібліотекарів тема переходу на контрактну систему і особливої популярності здобув тренінг «Бібліотекар нудним не буває!», який спрямований на професійний ребрендинг. Адже кліше щодо особистості бібліотекаря і його професійних особливостей – гіперживуче в суспільній уяві. Та й державі «не доходять руки» до роботи над підняттям престижності нашої професії. Тому, беремось за справу самі!
Завдання тренінгу – спонукати прикладом вдалих (і не надто вдалих) особистих проектів активних бібліотекарів «проявляти» себе, адже не секрет, що шукаючи нові форми роботи, саме вони стають авторами унікальних ідей, які потребують ролзголосу і «клонування» в професійному і соціальному середовищі. Трненінг показує абсолютно незвичні ракурси роботи, професійні образи, які навіть важко спочатку уявити!
Одночасно цей тренінг є презентацією роботи, адже часто тренерами є люди, особистих і професійних досягнень яких ми не знаємо. Тому важливою є відкритість і абсолютна доступність власних ідей «ненудного» життя в бібліотеці, які авторка тренінгу закликає «викрадати і втілювати у щоденне життя»!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *